Kursy na wychowawcę kolonijnego Łódź - Studium Edukacji i twórczości

Warsztaty wyrobu mydełek

W naszym Studium dbamy o rozwój kreatywności dzieci. Na półkoloniach letnich Państwa pociechy miały szansę udoskonalać swoje zdolności manualne podczas uczesnictwa w nietuzinkowych zajęciach robienia mydeł!

Co się działo na warsztatach?

Mali odkrywcy byli zachwyceni możliwością własnoręcznego stworzenia dzieła, które mogą w dodatku użyć. Szeroka paleta kolorów, ksztatłów i dodatków oraz wspaniałe zapachy to coś, co fantastycznie rozbudza wyobraźnię najmłodszych! Każdy malec lubi coś mieszać, dodawać, dosypać i trochę się ubrudzić. To niesamowita zabawa dla każdego dziecka, a poza doznaniami sensorycznymi również lekcja fizyki i chemii. Każde ze stworzonych przez młodych artystów mydełko było wyjątkowe i ukazywało ich indywidualny charakter. Mieli do wyboru różnorodne dodatki, takie jak kwiatki, zioła, muszelki i różne inne drobnostki.

Po trudzie wykonanej pracy, po zastygnięciu dzieł dzieci z zadowoleniem mogły zapakować je w ozdobne paczuszki i pochwalić się rodzicom w domu. Takie artystyczne warsztaty już od najmłodszych lat stymulują mózg i wyobraźnię i pozytywnie wpływają na zdolności poznawcze. Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty - dobra zabawa gwarantowana! Już dziś sprawdź naszą ofertę na półkolonie letnie.

Masz pytania?

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma: "STUDIUM EDUKACJI I TWÓRCZOŚCI Ilona Chruślińska" Nip: 7321829533. Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez administratora danych w celach kontaktowych. Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Regulamin plików cookies